Vlaamse diplomatieke beweging (2019) afgerond

  • 1 september 2019

Op 1 september gingen de Algemeen Afgevaardigden officieel van start op hun nieuwe diplomatieke posten. De diplomaten van de Vlaamse Regering roteren om de vijf jaar. Deze rotatie loopt samen met de regeerperiode van de Vlaamse Regering.

Omwille van de opening van de nieuwe post in Rome en enkele interne personeelsverschuivingen verliep de rotatie in 2019 in meerdere fasen. Per 1 september is de diplomatieke beweging helemaal rond.

Naam

Standplaats 2019-2024

Ambtsgebied

Startdatum

De heer Kris Dierckx

Parijs multilateraal

OESO, UNESCO en Raad ven Europa

01/09/2019

De heer David Maenaut

Genève

Multilaterale instellingen in Genève

01/09/2019

Mevrouw Geraldine Reymenants

Pretoria

Zuid-Afrika, Mozambique, Malawi, Namibië, Botswana, Swaziland, Lesotho

01/09/2019

De heer Axel Buyse

Brussel

Europese Unie

01/01/2019

De heer André Hebbelinck

Londen

Verenigd Koninkrijk, Ierland

01/09/2019

De heer Filip D'havé

Den Haag

Nederland

01/01/2019

De heer Geert De Proost

Rome

Italië

01/12/2018

De heer Yves Wantens

New York

Verenigde Staten

01/03/2019

De heer Gaëtan Poelman

Parijs

Frankrijk

01/01/2019

De heer Koen Haverbeke

Wenen

Oostenrijk, Hongarije, Tsjechië, Slovakije, Slovenië

01/09/2019

De heer Nic Van der Marliere

Berlijn

Duitsland

01/09/2019

De heer Dries Willems

Warschau

Polen, Estland, Letland, Litouwen

01/09/2019

De contactgegevens van de Algemeen Afgevaardigden zijn te vinden via de homepagina van het Departement.